Apartamenti 4113

201.000 €

Apartament 3+1 me siperfaqe 120.8 m². I pajisur me nje korridor qe te fton ne zonen e dites dhe ate te nates ku ndarja eshte bere ne menyre te paster duke siguruar hapesira te mjaftueshme. Ne apartament nuk mungon asgje per nje jete cilesore. 3 dhomat e gjumit me ndricim te bollshem, nje depo lavanderi, tualeti kryesor, dhe tualeti I dhomes matrimoniale. Zona e dites me ndenjen dhe kuzhinen me orientim te dyfishte per ndricim dhe ventilim natyral dhe me dalje ne llozhë.

Njësi: 
Ap. 3+1
Objekti: 
Leo
Kati: 
11
Sip: 
120.8m 2
Orientimi: 
Jug
Perëndim

Kërko njësinë tënde!