Apartamenti 3103

108.000 €

Apartament 2+1 me siperfaqe 98.0m2. Apartamenti I ka hapesirat mjaft mire te organizuara dhe ne forme te paster kuadratike. Hyrja te fton ne korridor. Korridori ne fillim te jep akses me dhomat e gjumit dhe tualetin si fillim. Pjesa e dyte e korridorit te lidh mekendin e guzhines dhe te ndenjes. Orientimi I trefishte,pajisja e dhomes matrimoniale me tualet dhe e kendit te ndenjes me llozhe e bejne kete apartament ti permbushe te gjitha kushtete per nje familje te madhe

Njësi: 
Ap. 2+1
Objekti: 
Ursa
Kati: 
10
Sip: 
98.0m 2
Orientimi: 
Veri
Jug

Kërko njësinë tënde!