Apartamenti 4034

99.000 €

Apartament 2+1 me siperfaqe 89.9 m². Apartamenti I ka hapesirat mjaft mire te organizuara. Hyrja te fton ne korridorin ne forme L-je. Korridori ne fillim te jep akses ne te djathte ne zonen e dites dhe me pas ne zonen e nates, ne tualetin kryesor dhe ne dy dhomat e gjumit. Pajisja e dhomes matrimoniale me tualet dhe e kendit te ndenjes me llozhe me orientimin nga jug-lindja e bejne kete apartament ti permbushe te gjitha kushtet per te qene I perkryer.

Type: 
2+1 Apartment
Building: 
Leo
Floor: 
3
Area: 
89.9m 2
View: 
South
East

Search for your unit!