Apartamenti 4014

49.000 €

Apartament 1+1 me siperfaqe 40.4 m². Korridori ne fillim te jep akses ne te djathte ne zonen e dites dhe me pas ne zonen e nates, ne tualetin kryesor dhe ne dy dhomat e gjumit. Ambienti eshte I ndricuar dhe ajrosur mjaftueshem nga dritaret dhe llozha.

Njësi: 
Ap. 1+1
Objekti: 
Leo
Kati: 
1
Sip: 
40.4m 2
Orientimi: 
Jug
Lindje

Kërko njësinë tënde!