Apartamenti 6011

75.000 €

Apartament 1+1 me siperfaqe 61.7 m². Hyrja te mundeson akses te menjehershem me kendin e guzhines. Ne te djathte te hyrjes ndodhet tualeti dhe dhoma e gjumit. Orientimi I apartamentit nga jugu dhe aksesi I zones se ndenjes ne llozhë e ben ate perfekt per ndricim natyral dhe ia rrisin vlerat ketij apartamenti.

Njësi: 
Ap. 1+1
Objekti: 
Leo
Kati: 
1
Sip: 
61.7m 2
Orientimi: 
Jug

Kërko njësinë tënde!