Apartamenti 6012

80.000 €

Apartament 1+1 me siperfaqe 66.6 m². Hyrja te mundeson akses ne nje hapesire korridori ku shperndahen mire zona e ndenjes, kendi I gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. Orientimi I apartamentit nga jugu dhe aksesi I zones se ndenjes ne llozhë e ben ate perfekt per ndricim natyral dhe ia rrisin vlerat ketij apartamenti.

Njësi: 
Ap. 1+1
Objekti: 
Leo
Kati: 
1
Sip: 
66.6m 2
Orientimi: 
Jug

Kërko njësinë tënde!