Apartamenti 4023

103.000 €

Apartament 2+1 me siperfaqe 85.4 m². Apartamenti i ka hapesirat mjaft mire te organizuara. Hyrja te fton ne korridorin ne forme L-je. Korridori ne fillim te jep akses ne te djathte ne zonen e dites dhe ne te majte me tualetin kryesor. Pjesa e dyte e korridorit te lidh me dhomat e gjumit. Pajisja e dhomes matrimoniale me tualet dhe e kendit te ndenjes me llozhe e bejne kete apartament ti permbushe te gjitha kushtet per te qene i perkryer.

Njësi: 
Ap. 2+1
Objekti: 
Leo
Kati: 
2
Sip: 
85.4m 2
Orientimi: 
Jug

Kërko njësinë tënde!