Apartamenti 4074

99.000 €

Apartament 2+1 me sipërfaqe 89.9 m². Apartamenti i ka hapësirat mjaft mirë të organizuara. Hyrja të fton në korridorin në formë L-je. Korridori në fillim të jep akses në të djathtë në zonën e ditës, dhe më pas në zonën e natës, në tualetin kryesor dhe në dy dhomat e gjumit. Pajisja e dhomës matrimoniale me tualet, dhe e këndit të ndenjes me llozhë me orientimin nga jug-lindja, e bëjnë këtë apartament t’i përmbushë të gjitha kushtet për të qenë i përkryer.

Njësi: 
Ap. 2+1
Objekti: 
Leo
Kati: 
7
Sip: 
89.9m 2
Orientimi: 
Jug
Lindje

Kërko njësinë tënde!