Apartamenti 2107

65.000 €

Apartament 1+1 me siperfaqe 58.9m2. Hyrja te mundeson akses te menjehershem me kendin e guzhines ne te djathte. Perballe hyrjes ndodhet dhoma e gjumit dhe ne te majte tualeti. Kendi I ndenjes dhe I gatimin njekohesisht kane akses ne llozhe, I cili eshte nje element kyc I ndricimit, ventilimit dhe clodhjes. Ambienti ka ndricim te bollshem fale orientimit te saj te dyfishte duke bere te mundur funksionalitet ne makismum te hapsirave

Njësi: 
Ap. 1+1
Objekti: 
Ursa
Kati: 
10
Sip: 
58.9m 2
Orientimi: 
Veri
Perëndim

Kërko njësinë tënde!