Apartamenti 3023

95.000 €

Apartament 2+1 me siperfaqe 86.2m2. Apartamenti I ka hapesirat mjaft mire te organizuara dhe ne forme te paster kuadratike. Hyrja te fton ne korridor. Korridori ne fillim te jep akses ne te majte me tualetin dhe ne te djathte me kendin e guzhines. Pjesa e dyte e korridorit te lidh me dhomat e gjumit. Dhomes matrimoniale me tualet dhe kendi te ndenjes me akses ne llozhe e bejne kete apartament te pershtatshem per nje familje te madhe.

Njësi: 
Ap. 2+1
Objekti: 
Ursa
Kati: 
2
Sip: 
86.2m 2
Orientimi: 
Jug
Lindje

Kërko njësinë tënde!