Apartamenti 2045

63.000 €

Apartament 1+1 me siperfaqe 57.2m2. Hyrja te mundeson akses te menjehershem ne kendin e guzhines ne te djathte. Perballe hyrjes ndodhet dhoma e gjumit dhe ne te majte tualeti. Kendi I ndenjes dhe I gatimin njekohesisht kane akses ne llozhe, I cili eshte nje element kyc I ndricimit, ventilimit dhe clodhjes.

Njësi: 
Ap. 1+1
Objekti: 
Ursa
Kati: 
4
Sip: 
57.2m 2
Orientimi: 
Veri
Perëndim

Kërko njësinë tënde!