Apartamenti 1052

120.000 €

Apartament 2+1 me siperfaqe 108.4m2. E pajisur me nje korridor, dy tualete nder te cilat njeri ne dhomen matrimoniale. Ndarja e zones se dites me ate te nates eshte bere ne menyre te paster duke siguruar hapesira te mjaftueshme. Aksesi I zones se ndenjes dhe guzhines nga llozha e ben ate perfekte dhe mjaft te pershtatshe per te kaluar diten dhe aktivitet e saj.

Njësi: 
Ap. 2+1
Objekti: 
Ursa
Kati: 
5
Sip: 
108.4m 2
Orientimi: 
Jug
Perëndim

Kërko njësinë tënde!