Apartamenti 3051

89.000 €

Aprtament 2+1 me siperfaqe 80.6m2. Hyrja te ofron akses ne korridori. Korridori ne fillim te lidh me tualetin ne te majte dhe me dhomat e gjumit perballe. Zona e dites eshte mjaft mire e ndare nga pjesa e nates, cka e ben me harmonike rrjedhjen e aktiviteteve. Kendi I gatimit eshte i ndricuar dhe i ajrosur mjaftueshem nga llozha dhe dritaret e medha. Ky apartament I ploteson te gjitha kushtet per nje jete komode dhe te qete.

Njësi: 
Ap. 2+1
Objekti: 
Ursa
Kati: 
5
Sip: 
80.6m 2
Orientimi: 
Veri
Lindje

Kërko njësinë tënde!