Apartamenti 2096

64.000 €

Apartament 1+1 me siperfaqe 57.7m2. Hyrja te mundeson akses te menjehershem me kendin e guzhines ne te majte. Perball hyrjes ndodhet dhoma e gjumit dhe ne te djathte tualeti. Kendi I ndenjes dhe I gatimin njekohesisht kane akses ne llozhe, I cili eshte nje element kyc I ndricimit, ventilimit dhe clodhjes. Ambienti ka ndricim te bollshem fale orientimit te saj te dyfishte duke bere te mundur funksionalitet ne makismum te hapsirave.

Njësi: 
Ap. 1+1
Objekti: 
Ursa
Kati: 
9
Sip: 
57.7m 2
Orientimi: 
Veri
Perëndim

Kërko njësinë tënde!